
Astrid Hettema-Savelkouls
★ 22 juli 1956 - ✝︎ Helmond, 24 september 2025
Er branden 61 kaarsen
Dit is een algemene kennisgeving om u op de hoogte te brengen van dit verlies. U kunt dit bericht delen met andere bekenden. Naast informatie rondom het afscheid kunt u hier ook zelf reageren. Uw herinnering, reactie of condoleance wordt zeer op prijs gesteld.
️
Reacties
Meest recent

Jeanneke
18 februari 2026
De Memori van Astrid delen
Deel deze algemene kennisgeving met anderen die Astrid ook hebben gekend.

Astrid is verbonden aan de gedenkpagina van
Helmond
Om zoveel mogelijk (oud) bekenden en plaatsgenoten te bereiken is deze Memori ook gekoppeld aan de gedenkpagina van Helmond. Iedereen die Astrid (of de nabestaanden) heeft gekend kan de overledene dan ook op deze manier vinden en reageren.

Een beetje houvast
Rouw is geen rechte lijn. Het kent stiltes, herinneringen, onverwachte emoties. Deze artikelen bieden zachte richting: geen pasklare antwoorden, maar herkenning, hoop en soms een glimlach in het donker.
Lees meer