Overlijdensbericht en herinneringsplaats van

Astrid Vroomman-de Mooij

18-02-197430-06-2022
      In licht en liefde is Assie verder op reis gegaan

      Voeg uw reactie of herinnering toe met:

      Tips over condoleren of herinneringen delen?

      • Astrid, wat een mooi mens!
        reactie 53   |   niet OK
        Astrid, gastvrouw, open en eerlijk, vol vertrouwen en warmte ontving ze ons en ander gasten. Thuiskomen met koffie en gebak was dat terug van een fietstocht.Wij zullen Astrid enorm missen. Arno en Jaap, pedaleurs op zondag

        Arno - Mijnsheerenland
        6 augustus 2022

        Deel deze pagina:

      • High Tea
        reactie 52   |   niet OK
        Lieve Egbert, Dide en Siem, vandaag was ik mijn agenda aan het bekijken en zag ik de afspraak staan voor 16 juli HighTea bij Astrid en Egbert samen met de zussen en zwagers van Riekje (moeder van Egbert) als dank voor al onze goede zorgen zoor haar. Hoe bizar is het dat wij in een hele andere zetting afgelopen woensdag bij jullie waren. Met tranen in de ogen heb ik alle mooie reacties gelezen. Veel sterkte nogmaals voor het verlies van deze mooie, sterke vrouw en moeder. Liefs Yvonne

        Yvonne - Schaijk
        12 juli 2022

        Deel deze pagina:

      • reactie 51
        Eric Moleman

        Er is een reactie aan de nabestaanden achtergelaten door:


        Eric - Rhoon

        10 juli 2022

      • Vorige maand juni 2022 hebben we nog onder jullie nieuwe overkapping op je terras een bakkie gedronken. En jij Astrid kwam effe een praatje met ons maken en de bestelling opnemen . Altijd gezellig. We kwamen graag bij jullie op het terras zitten en een bakkie doen.
        reactie 50   |   niet OK
        Vorige maand juni 2022 hebben we nog onder jullie nieuwe overkapping op je terras een bakkie gedronken. En jij Astrid kwam effe een praatje met ons maken en de bestelling opnemen .
        Altijd gezellig. We kwamen graag bij jullie op het terras zitten en een bakkie doen.
        We vonden je altijd heel lief en belangstellend….
        Vanmorgen 9 juli 2022 werd ik al vroeg gebeld door mijn nieuwe relatie over je heen gaan.
        Wat een schok en verdriet bracht dit bij mij te weeg.
        Je had nog zoveel plannen en met je kinderen en man Egbert ging het ook goed!
        Lieve Astrid, wij zullen je heel heel erg missen 😢
        Dag lieve Astrid 🙏
        Egbert en kinderen en familie heel veel sterkte 🙏
        Ronald & Anja Sch OBL










        Ronald en Anja - Oud-Beijerland/Simonshaven
        9 juli 2022

        Deel deze pagina:

      • reactie 49
        Wim Vrijmoeth

        Er is een reactie aan de nabestaanden achtergelaten door:


        Wim - Houten

        8 juli 2022

      • Pottenbakken
        reactie 48   |   niet OK

        Ik heb Astrid leren kennen als mijn cursist pottenbakken. We hadden een heel fijne groep op de dinsdagavond en dat was mede door haar aanwezigheid. Altijd vrolijk, lief en meelevend. En dan ook nog een heerlijk gevoel voor humor en goed kunnen relativeren.

        Astrid trok haar eigen plan, was altijd blij met haar resultaten en als het een keer niet zo goed gelukt was, dan nog was ze tevreden zag ze mogelijkheden om haar werkstuk tot zijn recht te laten komen.

        Astrid, ik ga je heel erg missen, het zal nooit meer hetzelfde zijn.

        Marlene Nobel



        Marlene - Oud-Beijerland
        8 juli 2022

        Deel deze pagina:

      • Lieve nabestaanden
        reactie 47   |   niet OK
        Woorden schieten mij tekort. Wij wonen aan dezelfde dijk. Dagelijks kom ik langs wanneer ik de kinderen naar school breng, of een rondje met mijn pony rijd. En altijd even een groet of een kort praatje.
        Ik herinner mij een keer, dat ik met de auto de kinderen naar school bracht. De dijk werd geblokkeerd door de 'eigenwijze' varkens van Astrid. Ze was bezig om ze naar de overkant van de dijk te brengen. Ik ben uitgestapt en heb een handje geholpen. Mijn kinderen hebben het hier nog regelmatig over, wat hebben we erom moeten lachen!
        Tot mijn schrik kreeg ik op mijn werk de zorgaanvraag van Astrid. Met een brok in mijn keel en lood in mijn schoenen, stapte ik naar binnen. Wat heftig! Jeetje Astrid, ik realiseer me al te goed dat het leven zo oneerlijk kan zijn. En hoe leuk zou het zijn als we elkaar beter hadden leren kennen. 'gewoon' als 'buurtjes onder elkaar ' . Gezellig onze passie voor dieren delen onder het genot van een bakkie koffie bij 'koffiepunt 40'. Want ook dat is een begrip binnen de Hoeksche waard. Als mensen vragen waar ik woon? Vlakbij 'koffiepunt 40', iedereen kent dat
        Egbert, Dide, Siem en naaste familie heel veel sterkte met dit grote verlies

        Birgit - Strijen
        8 juli 2022

        Deel deze pagina:

      • reactie 46
        Arrhur Gartz

        Er is een reactie aan de nabestaanden achtergelaten door:


        Arrhur - Utrecht

        8 juli 2022

      • reactie 45
        Elise Versteeg

        Er is een reactie aan de nabestaanden achtergelaten door:


        Elise - Delft

        7 juli 2022

      • Egbert, Dide en Siem,
        reactie 44   |   niet OK
        We hebben jullie leren kennen met jullie eerste ontmoeting met Fiep.
        Wat was jullie mam enthousiast en zeer gastvrij.
        Fiep was haar alles, net als al jullie dieren die bij jullie wonen.
        Jullie gaan een lieve vrouw en moeder ontzettend missen daar wensen wij jullie heel veel sterkte mee.
        Astrid was een hele lieve, warme, goed lachse vrouw !
        Frans en Kitty
        Luna en Fleur en Doodle en Boris

        Kitty - Rijen
        7 juli 2022

        Deel deze pagina:

      Laat nabestaanden weten dat u aan hen denkt

      Plaats een reactie

      Inspiratie nodig voor uw reactie?


      De mooiste herinneringen zijn vaak eenvoudige momenten waar je het eerst aan denkt. Condoleances zijn vaak de woorden die als eerste in je opkomen om verdriet te delen.


      Tips nodig voor het schrijven van condoleances of herinneringen?


      Niet iedereen die reageert kent zowel de nabestaanden als de persoon die overleden is.
      Het gaat om uw betrokkenheid, een reactie plaatsen is dan altijd gepast.