Tips over condoleren of herinneringen delen?
Na het overlijden van Anton wilde ik iets doen voor de school. Maar ook uit dankbaarheid voor wat hij voor mij gedaan heeft. Na lang zoeken had ik besloten deze foto mozaïek quilt te maken. Deze bestaat uit 10.000 stukjes stof van 1 bij 1 cm.
Er is een reactie aan de nabestaanden achtergelaten door:
Mireille - Pijnacker
11 december 2014
Er is een reactie aan de nabestaanden achtergelaten door:
Rosamind - Lisse
10 december 2014
Vijf jaar alweer... Ik weet dat ik bij de herdenking zat op Duinzigt. Ik wilde iets doen. Toen kwam ik op het idee om deze fotoquilt van je te maken. En ruim 9000 stukjes stof later was hij klaar.
Ik deel regelmatig even aan je. Ik zal je altijd dankbaar blijven voor wat je voor mij hebt gedaan.
XXX Loes
Laat nabestaanden weten dat u aan hen denkt
Plaats een reactieDe mooiste herinneringen zijn vaak eenvoudige momenten waar je het eerst aan denkt. Condoleances zijn vaak de woorden die als eerste in je opkomen om verdriet te delen.
Tips nodig voor het schrijven van condoleances of herinneringen?
Niet iedereen die reageert kent zowel de nabestaanden als de persoon die overleden is.
Het gaat om uw betrokkenheid, een reactie plaatsen is dan altijd gepast.
Zo worden meer mensen geïnformeerd en kunnen er tevens meer reacties en herinneringen worden verzameld.