Dick den Uyl, Musketier in hart en nieren en onafscheidelijk van ‘zijn Gerda’ jarenlang gezichtsbepalend voor VV Musketiers, heeft een enorme staat van dienst binnen onze voetbalclub.
Dick heeft nagenoeg alle hoogte- en dieptepunten meegemaakt binnen VV Musketiers. Sinds zijn 17e was hij lid van de club en vanaf 1969 bekleedde Dick allerlei officiële functies binnen de club.
Ook gedurende zijn ziekbed van de afgelopen weken bleef hij zeer geïnteresseerd in het wel en wee van de jeugdelftallen en vooral de prestaties van het eerste elftal, die hij als trouw toeschouwer zowel uit als thuis ter zijde stond.
VV Musketiers speelde een ontzettend belangrijke rol in het leven van Dick en zijn familie. Hij beschouwde de club als zijn ‘verlengde huiskamer’.
Wij zullen zijn aanwezigheid enorm missen! We wensen Gerda, Arno, Gabrielle, kleinkinderen Wessel en Sander en de hele familie alle sterkte bij het verwerken van dit verlies.
In dierbare herinnering aan Dick den Uijl, dit gedicht
reactie 1 | niet OK
al wat sterft zal bloeien Toon Hermans
de bomen komen uit de grond
en uit hun stam de twijgen
en ied'reen vindt het heel gewoon
dat zij weer bladeren krijgen
we zien ze vallen op de grond
en dan opnieuw weer groeien
zo heeft de aarde ons geleerd
dat ál wat sterft zal bloeien
Dit gedicht geeft weer dat zoals de natuur weer tot leven, ook de mens
weer eens tot leven zal komen, zoals Jezus heeft beloofd.