Overlijdensbericht en herinneringsplaats van

René St.Jago

10-08-194011-05-2025
      Dit is een algemene kennisgeving om u op de hoogte te brengen van dit verlies. U kunt dit bericht delen met andere bekenden. Naast informatie rondom het afscheid kunt u hier ook zelf reageren. Uw herinnering, reactie of condoleance wordt zeer op prijs gesteld.

      Voeg uw reactie of herinnering toe met:

      Tips over condoleren of herinneringen delen?

      • Vader van Claudia
        reactie 2   |   niet OK
        Ik herinner me de vader van Claudia als een leergierige man, die tot het einde van zijn leven nieuwsgierig bleef naar de aard en oorsprong der dingen.
        Hoewel geboren en getogen op Curacao, wist deze betrokken vader op het Friese platteland zijn kinderen een stabiele jeugd te geven, zodat ze konden opgroeien tot hardwerkende, zelfstandig denkende volwassenen zonder vooroordelen. Hulde daarvoor!
        Geertruida Maria de Leeuw

        Geertruida Maria - Velsen-Noord
        19 mei 2025

        Deel deze pagina:

      • In herinnering aan mijn oom Rene
        reactie 1   |   niet OK

        Ik herinner mijn oom Rene als een man vol wijze woorden. Wat hij zei, bleef hangen.

        Hij was bijna altijd bezig. Je vond hem ofwel thuis, met iets in zijn handen, of onder de motorkap van zijn auto. Altijd aan het klussen, altijd iets aan het maken of verbeteren. Hij was een bezig bijtje.

        Wat ik het meest bewonderde, was zijn zorgzaamheid. Als je hulp nodig had, hoefde je het maar te vragen. Hij stond klaar voordat je het zelf goed doorhad. Zonder poespas, gewoon doen wat nodig was.

        Hij was iemand op wie je kon bouwen. En al is hij nu niet meer hier, die herinnering blijft.
        Fijn dat je de laatste jaren nog kon genieten van je familie in Nederland.

        Liefs,
        je nichtje Natalie St. Jago

        Natalie - Arnhem
        19 mei 2025

        Deel deze pagina:

      Laat nabestaanden weten dat u aan hen denkt

      Plaats een reactie

      Inspiratie nodig voor uw reactie?


      De mooiste herinneringen zijn vaak eenvoudige momenten waar je het eerst aan denkt. Condoleances zijn vaak de woorden die als eerste in je opkomen om verdriet te delen.


      Tips nodig voor het schrijven van condoleances of herinneringen?


      Niet iedereen die reageert kent zowel de nabestaanden als de persoon die overleden is.
      Het gaat om uw betrokkenheid, een reactie plaatsen is dan altijd gepast.